Уникатно насликани автомобили

Уникатно насликани автомобили

Уметноста можеби не познава граници, но страсните љубители на автомобилите знаат да ги поместат уште подалеку. Каросеријата е добра подлога за цртање и боење. Во продолжение, серија од најкреативно насликаните автомобилски каросерии…Уникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобилиУникатно насликани автомобили


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар