Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Золтан е фотограф на портрети и венчавки, а во слободно време сака да прави фотографии од кучиња особено во есен. Есента е онаа сезона кога боите во парковите, градините и шумите се магични, а кучињата кои уживаат во таа есенска магија се навистина слатки.

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Слатки фотографии од кучиња кои уживаат во есента

Погледнете ги и овие 15 фотографии од слатки прегратки што ќе ве стоплат оваа есен.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар