Прекрасна модерна вила во Тајланд

Прекрасна модерна вила во Тајланд

Вилата „Aqualina“ е сместена во тропските шуми на островот Ко Самуи во Тајланд и претставува прекрасно место за одмор и релаксација. Оваа модерна вила има 3 спални соби, 4 купатила, а она што е најимпресивно кај неа е огромниот базен кој е опколен со прекрасна природа. Ентериерот во куќата е минималистички и модерен, а доминира белата боја. Прекрасна модерна вила во ТајландПрекрасна модерна вила во ТајландПрекрасна модерна вила во ТајландПрекрасна модерна вила во ТајландПрекрасна модерна вила во ТајландПрекрасна модерна вила во ТајландПрекрасна модерна вила во ТајландПрекрасна модерна вила во ТајландПрекрасна модерна вила во ТајландПрекрасна модерна вила во ТајландПрекрасна модерна вила во Тајланд


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар