Познатите логоа – некогаш и сега

Погледнете како изгледале првите верзии на светски познатите логоа и споредете ги со актуелните. Некои од нив претрпеле комплетни промени низ годините…
Познатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сегаПознатите логоа - некогаш и сега


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. dsaaa Reply

    Ne vi e tocno logoto na Apple *denesnoto* vie ste stavile slika na koja sto jabolkoto e preseceno toa znaci deka softverot na iPhonot ne e vo red.

Остави коментар