Најдобрите рекламни постери за презервативи

Најдобрите рекламни постери за презервативи

Кога станува збор за маркетинг на ваков тип производи, тогаш изработувачите и маркетинг агенциите мора да се многу ентузијастички настроени бидејќи можат максимално да се изразат на безброј начини. Сите овие реклами се перфектно смислени и многу креативни. Дел од нив ќе ве насмеат и истовремено ќе ве предупредат, пренесувајќи ви силна порака. Најдобрите реклами се нормално од компанијата „Durex“. Ова се само мал дел постери кои ние ги издвоивме за вас.

Најдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативиНајдобрите рекламни постери за презервативи

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Оливер Reply

    Сте ја заборавиле најдобрата: http://cdn.trendhunterstatic.com/thumbs/durex-performa.jpeg 🙂

Остави коментар