Магични обележувачи на книги што светат во мрак

Магични обележувачи на книги што светат во мрак

Дизајнерката на накит и фотограф, Манон Ричард, веќе некое време создава неверојатни парчиња што светат во темнина, но откако пробала да ја примени својата техника за создавање обележувачи за книга, таа ги освоила срцата на сите љубители на пишаниот збор. Овие обележувачи додаваат магичен елемент на вашите омилени книги, но исто така имаат и практична цел – можете да ги најдете вашите книги дури и во мрак! Погледнете…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар