Есенски лисја аранжирани во боите на виножитото

Есента конечно зема полн замав, па во таа чест решивме да склопиме повеќе фотографии од различни артисти, кои прецизно ги уредиле есенските лисја, за да личат на виножита и да ни го приближат шармот кој го има ова годишно време. Се надеваме дека ќе уживате во нив.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар