Непријатни работи кои се случуваат за време на секс

Сексот е неверојатно добра работа, но понекогаш се случуваат незгодни, па и смешни ситуации кои прават партнерите да се чувствуваат непријатно. Еве неколку:

Непријатни работи кои се случуваат за време на секс

1. Креветот почнува да цвичи и знаете дека соседите можат да ве слушаат.

2. Градите на двата партнери се тријат еден од друг, создавајќи звук на прдење.

3. Нечиј телефон почнува да ѕвони (понезгодно е ако неговиот сопственик се јави).

4. Женски прдеж од вагината за време или по сексот.

5. Обидот за „валкан“ муабет за време на сексот.

6. Тој сака да ја бакнува, а нејзе упорно ѝ се заплеткува косата во устата и околу вратот.

7. Еден од партнерите е заинтересиран за секс „на брзака“, а на другиот баш тогаш му треба цела вечност за оргазам.

8. Грчеви (во задникот, во листовите, бутовите, стапалата…)

9. Животински звуци (покарактеристични се за претставниците на машкиот пол).

10. Кога момчето ќе доживее оргазам пред девојката… и тогаш завршува сексот.

11. Тој преупорно се обидува да ја задоволи, а таа знае дека тоа едноставно нема да се случи.

12. Потреба да се посети тоалетот (за време на чинот).

13. Обидот едниот од партнерите да го изненади другиот со потег кој го научил од филм, но на првиот не му оди баш најдобро.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. Emce Reply

  9. Животински звуци (покарактеристични се за претставниците на машкиот пол).

  HAHAHAHAHHAHAHAAAA

 2. Elena Reply

  Сите се премногу непријатни, ама ова највеќе. 😀
  1. Креветот почнува да цвичи и знаете дека соседите можат да ве слушаат.

 3. marta Reply

  hahahhaha site se vistiniti vo sustina

 4. настинат Reply

  кивање во вагината на партнерката додека ја задоволуваш орално

Остави коментар