Малиот буцко Акшат ќе ви го направи денот

Акшат Синг настапи на Индиското шоу за таленти и веднаш стана интернет-сензација. Тој има 8 години, а за својот настап користи песна од познатиот боливудски глумец Салман Кан, при што неговите спектакуларни потези ќе направат да зинете и да се фатите за образи. Тој има некое килце вишок, ама жилав е, жими мајка. 🙂
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар