Необичен тренд во Америка: Коса со боите на виножито

Необичен тренд во Америка: Коса со боите на виножитото

Често имаме можност да видиме различни модни трендови, но и модерни фризури, а уште еден многу интересен тренд доаѓа од Америка.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Chelsey Jaye (@blujayehair)

Погледнете како жените ги претвораат веѓите во мини новогодишни елки оваа зима.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар