Мотиви - колекција лето 2012

Мотиви – колекција лето 2012

Природата стапува на сцена во летната колекција на Мотиви, испуштајќи ја целата нејзина енергија. Во дизајните преовладуваат романтични и тропски инспирирани елементи како цвеќиња и морски пејсажи. Еден дел од колекцијата се одликува со силни бои, додека пак останатиот има допир на корално и небесно сини нијанси. Оваа колекција ни нуди совршена комбинација за секој ден од топлото лето.Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012Мотиви - колекција лето 2012


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар