Тренд фризури за ова лето

Тренд фризури за ова лето

За на плажа, за вечерна прошетка, за романтична летна вечера, за прошетка по кеј, секогаш е добро да се биде среден од глава до пети, бидејќи никогаш не се знае на кого ќе налетате. А доколку сакате да бидете и во тренд, закажете кај својот фризер и одберете една од предложените фризури, кои со сигурност ќе бидат хит за ова лето.

Брановидно долга

Тренд фризури за ова летоТренд фризури за ова летоТренд фризури за ова лето

Екстра волумен

Тренд фризури за ова летоТренд фризури за ова летоТренд фризури за ова лето

Кадрици

Тренд фризури за ова летоТренд фризури за ова лето

Плетенки

Тренд фризури за ова летоТренд фризури за ова лето

Шишки

Тренд фризури за ова летоТренд фризури за ова лето

„Неуредна“

Тренд фризури за ова лето

Средна боб фризура

Тренд фризури за ова летоТренд фризури за ова лето

Разиграна со бои

Тренд фризури за ова летоТренд фризури за ова летоТренд фризури за ова лето

Кратка боб фризура

Тренд фризури за ова лето

Откачено кратка

Тренд фризури за ова летоТренд фризури за ова лето


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар