Безбедносните камери од еден поинаков агол

Безбедносните камери од еден поинаков агол

Сите им ја знаеме примарната цел. Но дали некогаш сте се запрашале, што сè може да се најде на снимките од безбедносните камери, поставени на секое ќоше?

Безбедносните камери од еден поинаков агол

Оваа реклама на „Кока-кола“ ќе ви покаже една поинаква страна на сигурносните камери, на која наместо снимки од грабежи, злосторства, сообраќајни несреќи и слично, ќе видите љубов, смеа, херојство и човечност. Уживајте во оваа интересна реклама.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Смајли Reply

    Отсекогаш кокакола имале најдобри реклами. Секогаш ме расположуваат.

Остави коментар