15 нешта кои секоја жена треба да ги има во својот гардеробер

Некои парчиња облека и аксесоари се задолжителни и секоја жена мора да ги поседува. Покрај малиот црн фустан за кој е општо познато дека секоја жена треба да го има, постојат и неколку други работи без кои плакарот никогаш нема да ви биде целосен.

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Обична бела маица

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Црни хеланки

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Мал црн фустан

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Балетанки

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Класично здолниште

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Класичен мантил

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Квалитетен пар фармерки

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Добар пар црни штикли

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Кус џемпер со копчиња

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Кожна чанта

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Спортско сако

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Пуловер со принт

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Маичка со боја на кожа

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Класични црни пантолони

15 парчиња облека кои секоја жена треба да би има во својот гардеробер

Ѓердан со бисери

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар