Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Amélie Segarcenau е како Карл Лагерфелд, но во светот на мачките. Погледнете ги нејзините преубави шапки кои се изработени од мерино волна. Идеален моден додаток за вашето маче, нели?

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Слатки, мали шапки за мачки со стил!

Доколку ви се допаднаа овие мали шапки за мачки, можеби ќе сакате да ги погледнете и овие неодоливи модни додатоци за вашите миленици.

Извор: designyoutrust.com


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Вљубеничка во книжевноста, музеите и патувањата. Исто како и Борхес, рајот си го замислува како огромна библиотека.

Поврзани содржини

Остави коментар