Скриена камера: ти си таткото на моето бебе

Скриена камера: ти си таткото на моето бебе

Како вие би реагирале доколку некоја девојка која не се сеќавате дека некогаш сте ја запознале, ве застане на улица и ви каже дека чека ваше бебе? Погледнете ја оваа забавна скриена камера, во која една девојка со топка под маицата им пристапува на рандом мажи, обвинувајќи ги дека тие се виновни за нејзината блажена состојба. Скриена камера: ти си таткото на моето бебе Таа им пристапува дури и на парови, а некои од мажите дури и се замислуваат да не случајно е вистина тоа што им го вели непознатата мома.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар