Самурајски ножеви за вашата модерна кујна

Самурајски ножеви за вашата модерна кујна

Овој креативен сет ножеви, кои изгледаат како традиционални јапонски мечеви кои ги користеле нивните храбри и почитувани самураи, се одличен додаток за вашата кујна.Самурајски ножеви за вашата модерна кујнаВо сетот има 4 остри ножеви, а секој од нив има и соодветна футрола. Доколку ви се допаѓаат можете да ги нарачате онлајн и конечно да почнете да ја подготвувате вашата храна како вистински самурај.Самурајски ножеви за вашата модерна кујна Самурајски ножеви за вашата модерна кујна Самурајски ножеви за вашата модерна кујна


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар