Патување со заспаната сопруга: Урнебесна колекција од фотографии!

Патувањето со автомобил со пријатели си има многу предности. Можете да ги користите за да ви го покажуваат патот или пак, да ви отворат шише вода. Но, еден корисник од Редит, MrMagoo21, не почувствувал ништо од тоа. За да го прикаже егоистичниот пристап на неговата сопруга кон патувањето, тој направил интересна галерија од нивните авантури.

(1)patuvanje-so-zaspanata-sopruga-urnebesna-kolekcija-fotografii-kafepauza.mk

„Кога била мала често ѝ се гадело кога се возела со автомобил, па нејзината мајка ѝ давала лекови кои ја успивале на подолги патувања. И сега дури сфатив дека таа потсвесно е програмирана да се успива кога ќе го слушне моторот на автомобилот“, вели тој.

(2)patuvanje-so-zaspanata-sopruga-urnebesna-kolekcija-fotografii-kafepauza.mk

Уживајте во колекцијата на осамениот возач.

(3)patuvanje-so-zaspanata-sopruga-urnebesna-kolekcija-fotografii-kafepauza.mk

(4)patuvanje-so-zaspanata-sopruga-urnebesna-kolekcija-fotografii-kafepauza.mk

(5)patuvanje-so-zaspanata-sopruga-urnebesna-kolekcija-fotografii-kafepauza.mk

(6)patuvanje-so-zaspanata-sopruga-urnebesna-kolekcija-fotografii-kafepauza.mk

(7)patuvanje-so-zaspanata-sopruga-urnebesna-kolekcija-fotografii-kafepauza.mk

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар