Ова е совршеното место за вистински одмор

Ова е совршеното место за вистински одмор

Ова луксузно одморалиште се наоѓа во островската држава Фиџи, поточно на островот Лаукала. Островот е распослан на 14 квадратни километри на кои има прекрасни лагуни, плажи со ситен песок, плантажи со кокосови дрвја и планини со бујно зеленило.

Ова е совршеното место за вистински одмор

Луксузното одморалиште се состои од 25 вили, а секоја од нив има приватен надворешен базен, прекрасен природен мебел и многу други луксузни задоволства. Тука посетителите можат да уживаат во многу активности, како нуркање, тури низ дождовни шуми, возење велосипед или јавање на коњи.

Ова е совршеното место за вистински одмор Ова е совршеното место за вистински одмор Ова е совршеното место за вистински одмор Ова е совршеното место за вистински одмор Ова е совршеното место за вистински одмор Ова е совршеното место за вистински одмор Ова е совршеното место за вистински одмор Ова е совршеното место за вистински одмор Ова е совршеното место за вистински одмор

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. NYgirl Reply

    На некои слики ми изгледаше не реално :О Преубаво е..

Остави коментар