Од грдото пајче во прекрасен лебед: Познатите ѕвезди како деца!

Една од најголемите предности која ја имаат познатите личности од шоу-бизнисот, е тоа што за нив секогаш постојат луѓе кои се грижат за нивниот изглед: шминкери, стилисти, фризери, лични фитнес тренери… Така, не е ни чудно што во секој момент изгледаат совршено. Меѓутоа и тие некогаш биле само обични деца кои поминале низ „магијата“ на пубертетот.

Погледнете како дел од филмските и музичките ѕвезди изгледале кога биле мали.

1. Аврил Лавињ

Од грдото пајче во прекрасен лебед: Познатите ѕвезди како деца!

2. Зек Ефрон

Од грдото пајче во прекрасен лебед: Познатите ѕвезди како деца!

3. Тејлор Свифт

Од грдото пајче во прекрасен лебед: Познатите ѕвезди како деца!

4. Метју Луис

Од грдото пајче во прекрасен лебед: Познатите ѕвезди како деца!

5. Никол Кидман

5-od-grdoto-pajche-vo-prekrasen-lebed-poznatite-dzvezdi-kako-deca-kafepauza.mk

6. Меган Фокс

Од грдото пајче во прекрасен лебед: Познатите ѕвезди како деца!

7. Кристен Стјуарт

7-od-grdoto-pajche-vo-prekrasen-lebed-poznatite-dzvezdi-kako-deca-kafepauza.mk

8. Џорџ Клуни

8-od-grdoto-pajche-vo-prekrasen-lebed-poznatite-dzvezdi-kako-deca-kafepauza.mk

9. Рајан Сикрест

2-od-grdoto-pajche-vo-prekrasen-lebed-poznatite-dzvezdi-kako-deca.kafepauza.mk_1 copy

10. Даниел Ретклиф

11-od-grdoto-pajche-vo-prekrasen-lebed-poznatite-dzvezdi-kako-deca-kafepauza.mk

11. Мајли Сајрус

12-od-grdoto-pajche-vo-prekrasen-lebed-poznatite-dzvezdi-kako-deca-kafepauza.mk

12. Кристина Ричи

10-od-grdoto-pajche-vo-prekrasen-lebed-poznatite-dzvezdi-kako-deca-kafepauza.mk


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Новинар. Самопрогласен актер. Џедај. Животна форма еволуирана да живее од филмови, видеоигри, музика, хумор и технологија. Хоби и рекреација: Појадок, ручек, вечера.

Поврзани содржини

Остави коментар