Неверојатни „реконструкции“ на лице на војници од Првата светска војна - Part 2

Неверојатни „реконструкции“ на лице на војници од Првата светска војна

Без сомнение, нејзината работа ги променила животите на многу луѓе. Погледнете…

Неверојатни „реконструкции“ на лице на војници од Првата светска војна

Неверојатни „реконструкции“ на лице на војници од Првата светска војна

Неверојатни „реконструкции“ на лице на војници од Првата светска војна

Неверојатни „реконструкции“ на лице на војници од Првата светска војна

Неверојатни „реконструкции“ на лице на војници од Првата светска војна

Неверојатни „реконструкции“ на лице на војници од Првата светска војна

Неверојатни „реконструкции“ на лице на војници од Првата светска војна

Неверојатни „реконструкции“ на лице на војници од Првата светска војна

Погледнете ги и сентименталните пораки од војната во Виетнам изгравирани на „Зипо“.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар