Кучешки мисли кои ќе ви покажат со какви дилеми се соочуваат вашите миленичиња

Dog Shower Thoughts е корисник на Редит кој очигледно добро го разбира кучешкиот свет и дилемите со кои се соочуваат овие животни кога се во контакт со луѓето. Еве што тој мисли дека кучињата мислат.

Кучешки мисли кои ќе ви покажат со какви дилеми се соочуваат вашите миленичиња

Да не сум јас, мојот човек би губел по еден куп топки секој ден.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар