„Како ја запознав мајка ви“ од женската страна

„Како ја запознав мајка ви“ од женската страна

Веќе осум сезони од серијата „Како ја запознав мајка ви“, децата на Тед Мозби слушаат како тој ја запознал нивната мајка. Тој им раскажува приказни за неговите пропаднати врски, луди девојки, девојки за една ноќ и што ли уште не.„Како ја запознав мајка ви“ од женската странаВо ова смешно видео децата повторно слушаат, но овој пат нивната мајка ја раскажува приказната како се запознале со нивниот татко.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар