Грешките на мажите, наспроти грешките на жените

Кој и да згреши, последиците ги трпи мажот. Така тврди авторот на ова стрипче. 😉

Грешките на мажите, наспроти грешките на жените


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. KATE Reply

    🙁

Остави коментар