Слајдшоу од најчудните и најлудите фотографии направени за време на бременост

Со овие фотографии дефинитивно нема да се гордеат нивните деца. Неприфатливо е дури и оправдувањето дека „виновни биле хормоните“. Погледнете, почудете се и насмејте се. 😉

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар