Што сѐ можете да добиете како подарок од вашата баба?

Што сѐ можете да добиете како подарок од вашата баба?

Вие ги сакате вашите баби, зар не? Без сомнение и тие ве сакаат, па затоа секогаш имаат подготвено некои подароци за вас. Сте посакале ли некогаш нешто слатко или некое посебно јадење? Тогаш вашата баба е спремна да одговори на вашите желби. Освен тоа, тие без прекин се грижат за вашето здравје, а се трудат и да ви угодат со одредени подароци. Но, вкусот на баба ви и вашиот, сигурно се разликуваат во голема мера. Па, погледнете ги овие необични и ужасни подароци добиени од бабите, кои слатко ќе ве изнасмеат.

Тесно ќебе сплетено во форма на ајкула

Еве што сѐ можете да добиете како подарок од вашата баба

Елек за „одење на забава“

Еве што сѐ можете да добиете како подарок од вашата баба

Роденденски подарок од бабата…

Еве што сѐ можете да добиете како подарок од вашата баба

Ако ѝ кажете на вашата баба дека облеката ѝ изгледа удобно, тогаш таа ќе се погрижи и вие да ја имате истата

Еве што сѐ можете да добиете како подарок од вашата баба

Како ви изгледа идејата да добиете подарок блуза со вашите иницијали?

Еве што сѐ можете да добиете како подарок од вашата баба

Преминете на наредната страница за да видите уште забавни фотографии.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар