Домашни миленици кои се генијалци за камуфлажа

Домашни миленици кои се генијалци за камуфлажа

Домашните миленичиња се забавни и преслатки суштества, но некогаш знаат како да ги надмудрат своите стопани. Погледнете ја оваа урнебесна галерија со животни кои одлично се камуфлирале со помош на предметите или природата околу нив.

Домашни миленици кои се генијалци за камуфлажаДомашни миленици кои се генијалци за камуфлажа


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар