Бебе-нинџа бега од детско креветче

Мајката на овие две близначиња поставила камера во собата каде што тие спиеле, за да открие на кој начин едното од нив успева да побегне од креветчето. Но, бебињата разработиле стратегија и ги уништиле доказите. Додека едното се прекачува преку оградата од креветчето, другото му чува стража. 🙂

Бебе – нинџа бега од детско креветчеБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар