24 смешни и неочекувани свадбени фотографии

24 смешни и неочекувани свадбени фотографии

Подготвување со недели, мали и големи проблеми, пари и многу радост – ова е рецептот за речиси секоја венчавка. За да биде уште подобра, потребен ви е малку хумор и малку лудило… исто како на хероите на овие фотографии. Погледнете ги овие интересни фотографии од венчавки на кои не одело сè по план.

„Мојот пријател имаше тежок почеток на неговата венчавка“

24 смешни и неочекувани свадбени фотографии

Никогаш немојте да скокате со вакви фустани

24 смешни и неочекувани свадбени фотографии

Девојчето се сомнева

24 смешни и неочекувани свадбени фотографии

Кога ќе ви стане јасно дека не припаѓате на настанот…

24 смешни и неочекувани свадбени фотографии

„Речиси го изгубив окото од конфетите на мојата венчавка“

24 смешни и неочекувани свадбени фотографии

„Мојата пријателка се венча на Ноќта на вештерките“

24 смешни и неочекувани свадбени фотографии

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар