20 креативни подароци за вашето куче

Кучињата секогаш се радуваат на нови играчки и додатоци кои им овозможуваат поголемо уживање и забава. Секако, секогаш можете да им подарите само коска или топче, но ако сакате навистина да ги израдувате, ви препорачуваме да се инспирирате од листата подолу. Тука ќе најдете интересни куќички и легла, базени, фонтани за разладување на жештините, специјални чадори и уште многу други кучешки аксесоари.

Топка Рогз Гринз (1)

Топка Рогз Гринз (1)

Топка Рогз Гринз (2)

Топка Рогз Гринз (2)Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар