Најопасната секс поза: На овој начин можете да го скршите неговиот пенис

Истражувачите откриле дека околу 50% од мажите кои пријавиле повреда, ја здобиле истата за време на оваа поза.

Жени, не губете време! Еве кој е хороскопскиот знак со најголем „алат“

Според книгата „Секстролоија“, постои поврзаност помеѓу хороскопскиот знак и големината на пенисот.
Датум: 14 окт 2015
, Автор:

Секс поза за секоја должина на пенисот: Која поза е идеална за вас?

Велат дека „големината не е важна“, но важна е техниката...

Важни сознанија наменети за мажите: Еве што не сте знаеле за вашиот пенис

Знаете дека тој бара посебно внимание, но вие сѐ уште не го познавате доволно добро? Еве ги најважните нешта што треба да ги знаете за вашиот пенис.

Девојки, ако сакате да го задоволите избегнувајте ги овие 7 нешта во кревет!

Сите сакаат експерименти во сексот, но овие седум нешта треба да ги избегнувате ако сакате да му пружите задоволство...

Дали го гледате истото што и ние? Можете ли да погодите за што е оваа реклама?

Овој билборд ретко чиј поглед може да остави рамнодушен, а особено кога се работи за припадничките на понежниот пол.
Датум: 29 мај 2015
, Автор:

11 работи кои момците тајно ги прават со своите пениси

Можеби не би очекувале, но и момците сакаат да си играат со својата машкост. Всушност, пенисот може да биде забавна играчка. Се витка, се исправува, се пика во други нешта...
Датум: 15 мај 2015
, Автор:

13 брзи и интересни факти поврзани со сексот кои малкумина ги знаат

Многу работи поврзани со сексот треба допрва да се истражуваат, многу работи се познати, а меѓу нив има и некои кои се доста интересни и малкумина ги знаат.

5 работи кои должината на машките прсти ги открива за нив

Односот помеѓу должината на вториот и четвртиот прст на раката на мажите се поврзува со мноштво физички и лични карактеристики.
Датум: 24 феб 2015
, Автор:

Дознајте колкав „алат“ има без да му влезете в гаќи

Бидејќи никој не може да гледа низ панталони, итриците смислиле разни индиректни методи за утврдување на големината на машкиот полов орган.
Датум: 28 ное 2014
, Автор:

Најинтересните статистички податоци и рекорди во сексот

Брачните парови најчесто ја практикуваат мисионерската поза, жените во текот на животот просечно менуваат 4 партнери, еден од десет парови спијат одвоено.
Датум: 16 ное 2014
, Автор:

Работи кои мажите некогаш би ги избрале попрво од секс

И мажите се човечки битија кои покрај оваа потреба имаат и други, па и такви кои во одредени ситуации се посилни и поради тоа попрво би ги избрале нив одошто „да снимаат“ жешка сцена под чаршафите.
Датум: 10 ное 2014
, Автор: