Жаре како Васко Ефтов, Сашко Коцев како Златко Калински!

Жаре како Васко Ефтов, Сашко Коцев како Златко Калински!

Врвно шоу нè чека оваа сабота во 21.30 часот! Сашко Коцев е гостин во бр. 1 во ток шоуто кај нас, „Еден на Еден“. Сашко ќе раскаже многу интересни случки од неговиот живот, а ќе се проба и како имитатор заедно со Жаре. Еве само мал дел од она што ќе го има утре, дефинитивно емисија која мора да ја гледаме. Еден на Еден, сабота 21.30 часот на Алфа тв.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар