Неостварената желба на Игор Џамбазов

Неостварената желба на Игор Џамбазов

Ново ТВ шоу од Игор Џамбазов

neostvarenata-zhelba-na-igor-dzhambazov-kafepauza.mk

Екипата од популарното ток шоу Еден на Еден на својот YouTube канал поставија две најави за епизодата со Игор Џамбазов која ќе биде вистинско врвно шоу! Игор, одлично расположен ќе си ја отвори душата за многу теми, а за прв пат во својот живот ќе проба и хелиум, баш за изведбата на хитот „Во Бестрага“.

Задолжително гледајте ги Жаре и Игор во Еден на Еден, сабота на Алфа, 21.30 часот

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар