Лила Филиповска во жешки пози на кеј!

Познатата водителка и македонска секс-бомба, Лила Филиповска, реши да ги искористи овие жешки денови за последни подготовки пред Скопскиот маратон во недела. Лила, како секој љубител на фитнесот и спортот, пред да започне со својот тренинг задолжително ги истегна мускулите и се освежи со омилениот сок Гуте Фрхуте. Сврте многу глави и мобилни телефони, а веруваме ќе се сложите има и зошто! Попатно, неколку пати беше застанувана за селфи, а богами голем дел од минувачите и побараа и голтка од вкусниот Гуте Фрухте за разладување…

2-lila-filipovska-vo-zheshki-pozi-na-kej-kafepauza.mk 3-lila-filipovska-vo-zheshki-pozi-na-kej-kafepauza.mk 4-lila-filipovska-vo-zheshki-pozi-na-kej-kafepauza.mk 5-lila-filipovska-vo-zheshki-pozi-na-kej-kafepauza.mk 6-lila-filipovska-vo-zheshki-pozi-na-kej-kafepauza.mk 7-lila-filipovska-vo-zheshki-pozi-na-kej-kafepauza.mk 8-lila-filipovska-vo-zheshki-pozi-na-kej-kafepauza.mk 9-lila-filipovska-vo-zheshki-pozi-na-kej-kafepauza.mk

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар