Нови реклами на Гуте Фрухте: Зајакот што сака да е коњ?

Нови реклами на Гуте Фрухте: Зајакот што сака да е коњ?

Гуте Фрухте почнува со нова ТВ кампања во која, верувале или не, зајакот не знае дали е куче, кенгур или коњ! Погледнете ги кратките видеа кои, гарантираме, добро ќе ве изнасмеат и ќе ви го разубават денот… 🙂


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар