5 причини зошто го сакам!?

5 причини зошто го сакам!?

1. Затоа што е направен по врвен швајцарски рецепт. Превкусен, освежителен и со природен мирис.
2. Затоа што во секој 1 литар се собрани 15 природни и миризливи портокали.
3. 15-те портокали се таман на број за во сокот да нема место за ништо друго. Ниту шеќер, ниту конзерванси.
4. Затоа што досега се испија 1200 камиони Гуте Фрухте! Колку е тоа всушност? Доволно за ако ги наредиш еден по друг, да направиш колона вкусен Гуте Фрухте сок од Скопје до Куманово!
5. Затоа што едноставно го сакам! Како и зајкото од рекламата…

1-5-prichini-zoshto-go-sakam-kafepauza.mk


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар