Елена Ристеска пее на хелиум во „Еден на Еден“!

Две од најубавите Македонки, Елена Ристеска и мисицата Емилија Розман ќе ги гледаме во „Еден на Еден“ оваа сабота на Телма во 19.15 часот. Ќе видиме како Жаре ќе ги пречека гостинките и што изненадувања им подготвил.
Не пропуштајте ја новата епизода од омиленото ток-шоу на Македонија!

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар