Животот е патување…

„Животот е патување кое треба да се искуси, не проблем кој треба да се реши.“

Животот е патување...


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар