Совршена дестинација за одмор од соништата

Совршена дестинација за одмор од соништата

Времето веќе си го прави своето. Полека се олабавуваме од обврските, размислуваме за жешки плажи, бистри води, длабоки сенки… Истовремено, ги трошиме последните сили да ја избереме најдобрата дестинација за да се наградиме за трудот што сме го вложиле од претходниот одмор па наваму. Изборот секако зависи од многу работи, но кога парите, не би биле пречка, вака би изгледал сечиј одмор од соништата.Совршена дестинација за одмор од соништатаОва маестрално архитектонско дело е составено од шест делови, поврзани во низа, опколени со природна вегетација, драматични карпи, колоритни градини и поглед кон плажа. Вилата Мандаринас е лоцирана во Пуерто Валарта, Мексико. На располагање има 7 соби за изнајмување во кои комотно можат да се сместат до 14 возрасни луѓе. Единствениот проблем со ова место е што ако еднаш отидете, ќе ви биде многу тешко да се вратите назад. Но, ако веќе сте таму, не заборавајте да ја посетите и неверојатна вила во Коста Карејес. 🙂Совршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништатаСовршена дестинација за одмор од соништата

——————————————————————————————————————————————————————-
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар