Памела Андерсон во секси долна облека

Памела Андерсон во секси долна облека

Дека познатата моделка не го загубила својот сексапил, говори оваа фотосесија направена за презентирање на нејзината линија на уникатно дзајнирани и ултрамодерни свилени чорапи, изработена од компанијата „Secrets in Lace“. Исто како и самите чорапи, таа изгледа фантастично и покрај нејзината возраст, па така секс симболот од крајот на минатиот век и почетокот на новиот, повторно плени со својот изглед. Памела Андерсон во секси долна облекаЗа соработката со Памела, од компанијата „Secrets in Lace“ велат:
.

„Соработката со Памела е вистински чекор, бидејќи таа зрачи со сексапил, а таква е и нејзината модна линија. Таа умее да го покаже она што го има, а оваа линија е токму доказ за тоа.“

Памела Андерсон во секси долна облекаПамела Андерсон во секси долна облекаПамела Андерсон во секси долна облекаПамела Андерсон во секси долна облекаПамела Андерсон во секси долна облекаПамела Андерсон во секси долна облекаПамела Андерсон во секси долна облекаПамела Андерсон во секси долна облекаПамела Андерсон во секси долна облекаПамела Андерсон во секси долна облека


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар