Неверојатна вила во Мексико

Неверојатна вила во Мексико

Историјата на оваа неверојатна вила започнала од 1968 кога еден млад Италијанец ги здогледал заливите и лагуните од авион. Денес, таа е најневеројатната вила во Коста Карејес, Мексико. Неверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоПогледи кои го одземаат здивот, бесконечен базен, удобно и модерно наместени соби го прават ова место уникатно, ексклузивно и луксузно.

Три соби од главната куќа имаат директен излез на базенот, а покрај овие има уште еден апартман во посебна кула и две бунгалови до кои се пристапува со електрична гондола. Неверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоВо вилата можете да си изнајмите соба за да го поминете викендот. Не дека би ви требало ако отидете, но ете, има и безжичен интернет пристап.

Во Мексико е топло во текот на целата година, а празниците се ближат, па… размислете.Неверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во МексикоНеверојатна вила во Мексико


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. nada Reply

    zosto ne moze vaka i kaj nas ednostavno a preubavo na primer vo ohrid

  2. ДЕС Reply

    Се согласувам со тебе Нада 🙂

Остави коментар