Јахта од соништата

Јахтата Hedonist е дело на компанија Art of Kinetik, која се занимава со производство и дизајн на дрвени луксузни јахти по нарачка.
Јахта од соништатаЈахта од соништатаТаа е долга 20 метри и може да развие максимална брзина до 75 километри на час. Надворешниот изглед е фантастично искомбиниран, така што на дрвената основа елегантно се додадени метални и стаклени елементи.
Јахта од соништатаВнатрешноста наликува на луксузен хотел, со отмени детали и стилски компатибилни додатоци кои ќе ве остават без зборови.
Јахта од соништатаЈахта од соништатаЈахта од соништатаЈахта од соништатаРаботи на мотори направени од Ролс Ројс и може да собере 12 луѓе.
Јахта од соништатаЈахта од соништата

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар