Биро на кое можете да спиете

Биро на кое можете да спиете

Ова е совршен изум за сите зависници од работа. Зад овој изум стои дизајнерското студио Studio NL, кое многу елегантно го има решено проблемот на многумина работници во светот кои од прекумерна работа си имаат навика да заспијат на своето работно биро. Биро на кое можете да спиетеРаботното биро е модерно изработено, а мора да се признае дека е и доста практично. Убави соништа! 🙂Биро на кое можете да спиетеБиро на кое можете да спиете


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар