Мачка во кутија

Погледнете го буцкастиот, но сепак, неодоливо сладок мачор Мару, кој се обидува да се пикне во една картонска кутија, која се чини претесна за него. Тој не е дебел, кутијата е мала, така што, гледајте го видеово без осудување. 🙂Мачка во кутијаМачка во кутија

Мару е популарен мачор кој живее во Јапонија, а неговата сопственичка има снимено десетици епизоди со оваа интернет-ѕвезда во главната улога.

Погледнете го Мару како скејта во кутија…

Се снаоѓа во мали кутии, но како му оди со големите?

Гледајте ги останатите епизоди со овој мал комедијант на профилот на Јутјуб.

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар