Задолжително парче облека за ова лето: Сечените фустани се нов тренд

Задолжително парче облека за ова лето: Сечените фустани се нов тренд

Сечените фустани се тренд што го гледаме насекаде, а во продолжение погледнете неколку интересни модели.

Невообичаена елеганција

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MINIÀ (@minia_boutique)

Сирена

Опуштена варијанта

 

View this post on Instagram

 

A post shared by laishen.us (@laishenus)

Макси сечен фустан

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Saved By The Dress (@savedbythedress)

Раскроено

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Crocheta (@crocheta.jo)

Погледнете го овој нов тренд што треба да го пробате ова лето.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар