Неверојатна есенска и зимска колекција за 2017/2018 година од Ели Сааб

Неверојатна есенска и зимска колекција за 2017/2018 година од Ели Сааб

Ако сакате да се изгубите во бајковитите креации на Ели Сааб за новата сезона, тогаш дефинитивно сте дојдени на вистинското место. Погледнете ги овие неверојатни фустани што секоја девојка би сакала да ги проба. Во нив без сомнение ќе се чувствувате како ледена принцеза што присуствува на голем зимски бал. Уживајте!

(1) neverojatna-esenska-i-zimska-kolekcija-za-20172018-godina-od-eli-saab-www.kafepauza.mk-001 (2) neverojatna-esenska-i-zimska-kolekcija-za-20172018-godina-od-eli-saab-www.kafepauza.mk-001 (3) neverojatna-esenska-i-zimska-kolekcija-za-20172018-godina-od-eli-saab-www.kafepauza.mk-001 (4) neverojatna-esenska-i-zimska-kolekcija-za-20172018-godina-od-eli-saab-www.kafepauza.mk-001 (5) neverojatna-esenska-i-zimska-kolekcija-za-20172018-godina-od-eli-saab-www.kafepauza.mk-001

Продолжете на следната страница за повеќе модели…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар