Модна инспирација: Летни комбинации за љубовен состанок

Ве очекува голем состанок и сакате да оставите добар впечаток, но не сте сигурни што да облечете? Погледнете ги наредниве комбинации кои се инспирирани од модата на улиците за да ви помогнат да започнете со планирање. Ние сме сигурни дека тој не би можел да ѝ одолее на ниту една од овие комбинации…

Модна инспирација: Летни комбинации за љубовен состанок

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар