Маж и жена од Германија се облекуваат толку модерно, што изгледаат како да се подготвени за прием кај кралицата

Кога станува збор за изгледот, нема ограничување во возраста, а доказ за тоа е еден модерен пар од Берлин. Брит Кања и Гинтер Крабенхофт привлекуваат внимание со својот впечатлив изглед и со модерните комбинации. Погледнете ги фотографиите од оваа ексцентрична двојка која дефинитивно се издвојува од толпата.

Маж и жена од Германија се облекуваат толку модерно, што изгледаат како да се подготвени за прием кај кралицата

Маж и жена од Германија се облекуваат толку модерно, што изгледаат како да се подготвени за прием кај кралицата

Маж и жена од Германија се облекуваат толку модерно, што изгледаат како да се подготвени за прием кај кралицата

Маж и жена од Германија се облекуваат толку модерно, што изгледаат како да се подготвени за прием кај кралицата

Маж и жена од Германија се облекуваат толку модерно, што изгледаат како да се подготвени за прием кај кралицата

Маж и жена од Германија се облекуваат толку модерно, што изгледаат како да се подготвени за прием кај кралицата

Маж и жена од Германија се облекуваат толку модерно, што изгледаат како да се подготвени за прием кај кралицата

За повеќе фотографии продолжете на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар