Комбинации со тексас здолниште кои мора да ги пробате ова лето

Комбинации со тексас здолниште кои мора да ги пробате ова лето

Ниту едно лето не може да помине без тексас здолниште. Ова парче може да се комбинира на безброј начини и затоа е едно омилените помеѓу дамите. Со ова здолниште можете да создадете спортски изглед или пак да го носите на следната вечера во некој ресторан. Без разлика од должината, сите тексас здолништа се тренд ова лето, а зависи од вас кој модел ќе го изберете и што најдобро му одговара на вашето тело.

Апостолки, црна класична маица и лесни шминка се доволни за да бидете забележани додека шетате низ градот. Ако планирате да одите на некоја празнична манифестација одберете потпетици и јакна во светли бои.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Inspi by loan (@inspi.by.loan) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Laurício Gheller (@gheller.gestaodemarcas) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Two Peas in a Blog (@twopeasinablog) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de INSPO | FASHION | BEAUTY (@verena_ahmann) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Dagmara Jarzynka (@dagmarajarzynka) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Natalia (@dumanska_) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Ailana Yorio (@lanayorio) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Amazing outfitts (@amazingoutfitts) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de JAQUELINE VAZZOLA (@fashionpuglady) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Insha Ghai 🧿 (@inshaghaii) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Babett Konau (@babettkonau) el

Погледнете кои парчиња облека се задолжителни за ова лето.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар