Колекција есен/зима 2012 на „Манго“

Дизајнерите во „Манго“ секогаш успешно си ја вршат својата работа. Но, што можеме да очекуваме оваа сезона?Колекција есен/зима 2012 на „Манго“Искинати тексас фармерки, тенки пантолони, блејзери, пријатни џемпери, мини фустани, интересни палта, кошули и блузи. Оваа есен/зима колекција ги содржи сите парчиња кои треба да ги поседува една жена. Колекција есен/зима 2012 на „Манго“Колекција есен/зима 2012 на „Манго“Колекција есен/зима 2012 на „Манго“Колекција есен/зима 2012 на „Манго“Колекција есен/зима 2012 на „Манго“Колекција есен/зима 2012 на „Манго“Колекција есен/зима 2012 на „Манго“Колекција есен/зима 2012 на „Манго“Колекција есен/зима 2012 на „Манго“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар